Bu oyunun en çok oynanan oyunlar arasında bucak almasının en önemli nedenlerinden biri vakıf ile (UC yöntemiyle) sahne içre kızılışmutaş bünyelabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle sahne mideersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle kızılışmutaş yetişmek midein oyuna online yöntemlerle vakıf yatırmanız gerekmektedir.

Günümüz Uc yöntemi ile kızılışmutaş yetişmek o kadar palas değildir. Çünkü bu hizmetlemler dolar kuru üzerinden iş bünyeldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok şiddetli oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek midein evet da oyunda elan çokça silah gücü üzere hilelere çıbanvurmaktadırlar. Fakat bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü eşhas aracılığıyla hazırlandığının ve bu hilelerin mideine zararlı mukayyetmlar yükleye bileceklerini nazar ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu hatmızda Pubg Mobil oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri midein sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler midein oyunu elan eksiksiz oynamanızı esenlayacak ancak yasak olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov üzere hilelere bucak verilmiştir. üste bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi üzere hilelere de bucak verilmiştir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri arasında en tehlikeli olan ve hesabınızın banlanmasına niçin olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi mideerindeki sanal paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu sanal paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular sahne içerisinde bucak saha kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine çıbanvurmaktadırlar. Fakat bu hileyi kullandıktan sonrasında oyunu oynayıp kazandığınızda aldığınız armağanları dahi kullanamazsınız.

Mandepsi içre satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı evet da diğer oyunculardan üstün bir hale gelmenizi esenlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar yalnızca oyundaki karakterinizin görünümünü değhizmettirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri arasında bucak saha UC hilesini kullanmamanızı tavsiye ederiz. Bu hileler üçüncü eşhas aracılığıyla oluşturulduğu midein mideine zararlı mukayyetmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve tinsel mazarrat verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en çok kontak gkalıntı ve diğer oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, gerçekte sahne bünyemcıları aracılığıyla turnuvalar esnasında yekpare oyuncuların nerede olduklarını izleyicilere belirtmek midein kurdukları bir sistemdir. Fakat üçüncü eşhas aracılığıyla bu yol hacklenerek kötü yalnızçlı olarak oyunlarda kullanılmaya çıbanlamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları cezalandırmak midein sürekli yeni sitemler geliştiriyor ve hilelerin çkızılışmasını engellemeye çkızılışıyor. Fakat ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi midein her devran bir ezgi bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında bucak saha duvarların arkasını müşahede özelliğine malik olurlar. Eğer rakip bir engelın arkasında yahut oyunda bucak saha dağ ve tepelerin arkasındaysa bu şaibe sebebiyle rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz katsında sizi sinerjilü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine gereğince kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en münteşir olan hilelerden biridir. Aimbot sessiz söz üzere görünse de gerçekte Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, amaç yutmak yahut bir nesneyi nişan yutmak valörına gelirken Bot kelimesi, bir hizmetin kendiliğinden olarak bünyelması valörına hasılat. Bu iki kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise kendiliğinden olarak nişan alma valörına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir