Üçserak Kültür, kültür makineleri kesimünün önde mevrut üreticilerinden biridir ve
Kemre Serpme Makineleri, Ot Cem Tırmıkları, Traktör Dal Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Yeygi Kompozit Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Izole bant makineleri kucakin ürettiği üstün nitelikli çözümleriyle tanılamanır.

Tarım Makinaları

Kültür makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına usturuplu olarak üretim yapmalarına yardımcı olur. Normal aygıt ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan ehliyetli gıda üretimi, giyecek ve tahaffuz âlemını sağlayamaz. Yüzlerce sene önce bütün insanoğlu ilkel kültür hayata geçirmeye serladı fakat günümüzde toplumun sadece çok küçük bir kısmı(gelişmiş ülkelerde) toplumun bütününün ihtiyacını muhaliflayacak zirai üretimle meşguliyetmaktadır. Araba ve ekipmanlar buna olanak tanılamamaktadır. Türkiye, kültür ve kültür makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Artan dilek ve kültür kesimünün gitgide çeşitlenmesi, kültür makinelerine olan ihtiyacın da artmasına sebep olmuştur. Uygulayım bilimi ile alay malay gelişen kültür makineleri, kültür aletleri, kendiliğinden ve yardımcı kültür makineleri kadar ekipmanlar kültür sanayisini canlandırarak devamlılığını sürdürmesinde önemli avantajlar sağlamıştır. Kültür makineleri, kullanılan amaca ve alana için değişiklıklar göstermektedir. Kültürı kolaylaştıranbu makineler sayesinde üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi bile önemli ölçübile rahatlamaktadır. Hassaten sadece kültür kesimü bileğil, ülkenin ihracat hacmi bile gitgide artmaktadır.

Üçserak Kültür , 2016 senesinde kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağcıl üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, kaliteli iş gücü ve mürtefi üretim kapasitesi eşliğinde durağan üretim gücüyle müşterilerine en eksiksiz hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çaldatmaışanı ile dinamik ve takatlü in kaynağına malik olan Üçserak Kültür, düşüncemdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere kadar bütün çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi sabık makine üretimi ile 15 ’i çok ülkeye ihracat gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine ilhak kıymet sağlayıcı Üçserak Kültür; yoğun Ar-Ge çaldatmaışmalarının ışığında, sonra teknolojiyle standartlarını mütemadi yükseltmektedir. Baki gelişim ve sıfır teltik üretim sistemi, Üçserak Kültür ürünlerinin hem diyar içre hem bile diyar haricinde güvenilerek kullanılmasının serlıca nedenidir. Üçserak Kültür, nitelikli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunmuş olduğu bütün sektörlerde soyıtlamıştır.

Üçserak Kültür olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi bile “Kemre Serpme Makinalarıdır”. Kemre serpme makinası gübrelerin usturuplu ve stabil bir şekilde tevziını sağlar.
Gübreyi ehliyetli ve hak bir şekilde toprağa serpebilen Kemre Serpme Makinası ile fuzuli kemre yararlanmaı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve vergili bir şekilde dağıtabilirsiniz. Kemre Serpme Makinaları sayesinde toprak üzerinde henüz az efor sarf ederek çok henüz sağlıklı işlem yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın fuzuli olarak sıkışmasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Kemre Serpme Makinası sayesinde çok henüz sağlıklı lakırtıır ve toprağınızdan henüz bir araba ürün ve göverti elde etmenize yardımcı olur.
Kemre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması kucakin kullanılan miktarların sağlıklı bir şekilde ayarlanması sağlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden henüz vergili bir şekilde yetişmesini sağlamaktadır.
Özellikle bile toprağın ve bitkilerin en oylumlu gereksinimlerı olan azık maddelerini sağlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapısının iyileştirilmesine katkı sağlarken hem bile bitkilerde gelişimin hızlandırılmasını sağlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu kadar katkı sağlayıcı gübrelerin yararlanmaı dair çok önemli ve dikkat edilmesi gereken bir uzuv bulunmaktadır.
Bu uzuv gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Kemre Serpme Makinası sayesinde gübreyi toprağa henüz homojen dağıtarak henüz vergili gerilar elde edebilirsiniz.

Üçserak Kültür olarak bir öbür ürünümüz olan Traktör Dal Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine çekmek mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi temel seviyesinden çekmek ve bekleyen bir damperli kamyona ya da açıkça bir hendek kazısına bozmak kucakin yaygın olarak kullanılır. Dal yükleyici ile alay malay bir malzemeyi yere itmeden çekmek mümkündür. Dal yükleyiciler umumiyetle istiflenmiş olan bir malzemeyi temel seviyesinden çekmek kucakin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona yahut hendek kazısı kadar alanlara bozmak kucakin tercih edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere uygulanan arka yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kadar sebeplerden ötürü tercih edilebilir. Traktöre çıayallabilir bir demetlantı parçbirliı üzerinden monte edilmekle bu arada yükleyici kovası bileğustalıktirilebilir ve birgani ağababaşmanla da ferahletilebilir. Anne bileşenler umumiyetle hidrolik bileşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem bile şanzımanı çaldatmaıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da faaliyet ettirilir. Teleskopik taşıyıcılara için oldukça bağan maliyetleri ve çok cephelilükleri bile arka yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör arka yükleyiciler kucakin tercih edilebilecek birgani üretici ve satıcı firma bulunmaktadır.
Satın çalım gerçekleştirirken üretici firmaların tercih edilmesi hem fiyat hem bile kalite olarak kazanım sağlayabilir.
Üreticilerden satın ara sıra üründe özelleştirme olanakı da sunmaktadır.
Kültür makineleri kesimünün önde mevrut üreticilerinden Üçserak Kültür’ın arka yükleyici modellerini genel ağ sitemizden inceleyerek marifet sahibi olabilirsiniz.

Ot Cem Tırmığı biçilmiş sap, yonca, ot, çayır ve benzeri yeygi bitkilerinin derç ve balyalama ustalıklemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu kuruluşlması ustalıklemlerini sağlayıcı bir makinedir. Üçserak Kültür olarak Ot Cem Tırmıkları da kültür makinalarımız ortada bulunmaktadır. Ot Cem Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Cem Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Cem Tırmığı , 8’li Askılı Ot Cem Tırmığı , 10’lu Askılı Ot Cem Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Cem Tırmığı , 10’lu Tekerli Çekilir Ot Cem Tırmığı olarak 6 temel gruba ayrılır.

Yeygi katışık makinası, besi hayvancılığı yahut süt hayvancılığı yapan çiftçiler ve üreticilerin hayvanları besleme kız sırasında iş engelünü azaltacak bir makinadır.
Efsanevi beslenmesi sırasında dikkat etmesi gereken noktalar bulunmaktadır. İlk olarak hayvan beslemesine dikkat edilmediği devir hayvanın sütü ve etinden mahsul aldatmaınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı hayvan besiciliği yapan çiftçiler ve üreticiler ilk kadem olarak besleme kız sırasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıgiz vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını sağlamalıdır.
Bu şekilde hayvan alması gereken bütün gıdaları yekta seferde alabilir ve henüz eksiksiz beslenebilir. Yeygi karmanın kuruluşlması hayvanın tüketmesi gereken bütün gıdaları bir araya getirerek henüz eksiksiz beslenmesine böylece henüz bir araba mahsul almanızı sağlar. Askılı Tip ve Çekilir Tip ile alay malay Yeygi Kompozit Makinaları da Üçserak Kültür olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçserak Kültür olarak önlemlama makinalarımızdaki kalitemiz bile her ürünümüz bile olduğu kadar en üst kırat kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Muallakr Tip (ölçün) , Muallakr Tip (Hidrolik) , Muallakr Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi kuruluşsı verimli ve vergili bir zirai üretim kucakin oylumlu avantajlar sunarken jeopolitik konumu da dünya kültürı kucakin önemli bir köprü ustalıklevi görmektedir.
Zirai üretim bileğeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin henüz eksiksiz durumlara gelmesi kucakin zirai ihracat noktasında Üçserak Kültür olarak bütün çaldatmaışanlarımızın yardımsıyla alay malay
Üçserak Kültür kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Gübre Serpme Makinaları ile birlikte devamını okumak için: https://ucbasaktarim.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir