İnsanların yasevimliıkları özel andaçlarını, mütehassıslık alanlarıyla mukabillarına çıdem yeteneklerini paylaşmalarını, ihtiyaç bulunduğunu düşündükleri bir alanda yahut doğruca olarak şahsi isteklerini tatmin buyurmak yürekin kullandıkları web sitelere blog denilmektedir. Bu bap hakkında daha detaylı bir şekilde veri elde etmek içiş blog nedir adlı makalemı okuyabilirsiniz.

# Esaslamadan önce çağ kaybetmemeniz yerine blog harismadan önce adlı makalemı okumanızı öneririm. “Sitemin ismi ne olmalı daha onu da bilmiyorum” diyenler yürekin bile blog isim önerileri yahut domain önerileri makalem tam size nazaran.

Hasetmüzde blog konuları; kişilerin mütehassıslık alanları, tetkik yetenekleri kabil belirli bir fakatçta makalelabileceği kabil; her sektörden yahut her fikirden az buçuk toparlayarak da website peydahlamak mümkündür.

Yani bir sıra teknoloji dair veri sunulurken; başka sıra, siyasetle ilişkin paylaşımları blog gönülğinize yarar bir şekilde yapabilirsiniz. Bir sıra gitar çahiz dair video ve fotoğraflı yayınlar yaparken; bir ahir sıra dürüstıllı telefon incelemesi yapabilirsiniz. Yahut blogunuzu harisarak ürünler satabilirsiniz.

Blog Oluşturma Ne Kadar Devranımı Kızılır?
Website beğenmek 2022 tarihinden itibaren daha çok çok kolaylaştı. Sadece 25 dakikada sıfır veri ile sizinde blogacmak.com kabil bir siteniz olur. Bu konuda daha detaylı bir şekilde veri elde etmek yürekin elbette blog açılır makalemı okumanızı öneririm.

blog beğenmek çağ almaz
Zamanınızı algı vahit şey domain adınızı ve dizaynınızı seçmek olacaktır. Eğer kafanızda esasen bir domain (kayran adı) var ise o çağ sağlam anlamda emekiniz hızlandı diyebilirim.

Bir web sitesi harismaktan öte blogun yürekine okuyucunun sevilmiş olduğu makaleları tastir etmek, bu makalelara özgün video ve resimler yakınmak daha uzun çağ alacaktır. Gerçi sadece 10-15 dakikada makale makalep yayınlayanlar da var. Yani bu süreyi ayarlamakta size kalmış haddizatında.

Ne Kadara Esrar Olabilir?
Bu emeke kafalamadan önce eminim aklınızdaki sorulardan biri “Bir web sitesi beğenmek yürekin çok tıkır harcayacak mıyım?” dır.

blog beğenmek kaç tıkır
Karşılık “Hayırlı” Web sitesi beğenmek yürekin banko öyle erdemli miktarlarda tıkır harcamanıza gerek namevcut. Siteyi kendiniz harisacağınız yürekin dizayn ve kurulum maliyetlerini ödemiyorsunuz. Normalde piyasada 700-800 TL den dunya binalmayan bu hizmetin haddizatında maliyeti 1 senevi $20-25.

Sadece domain ve hosting yürekin bir ücret ödeyeceksiniz. O da toplamda $22 kabil bir rakam tutacak. Yani maaş sadece $1-2 ödeyerek sitenizi harismış olacaksınız. Bunun yürekin Hostinger‘in kampanyasından faydalanacağız. Bize senevi 20-25 Dolar kabil bir rakama encam. Elbette mı? Burdan devam…

Blog Aç Lakin Münasebet?
Gerçekte bunun bir çok nedeni olur, fakat en popülerleri:

Evden tıkır kazanma yürekin kent beğenmek : Türkiye’bile bir çok blogger genel ağ üzerinden blog yazarak tıkır iktisap etmek yürekin web sitelerini kullanıyor. Sadece part-time bir iş olarak bileğil, birtakımları bu fenomenı tam zamanlı bir iş olarak görüyorlar. Özellikle internetten tıkır kazanma dair en sağlıklı yöntemlerden biri kent inşa etmek ve kent harismaktır.
1 sefer öğren 1000 sefer yap : Bir el blog elbette açılır öğrendikten sonra arkadaşınıza, dostunuza, mahelledeki rastgele bir iş yeri sahibine bloglar (siteler) açıp, bu emeki kendiniz yürekin bir tıkır kazanma yolu haline getirebilirsiniz.
Kendini söylem buyurmak yürekin : Sadece blog tastir etmek, kendi duygularını kafakaları ile kırışmak yürekin blog harisanlarda var. Ayrıca bu kişiler ara sıra öyle popüler oluyorlar ki on binlerce eş aracılığıyla siteleri izleme ediliyor.
Varolan emekinizi imar etmek yürekin : Blogları şahsi ve kurumsal olarak ikiye ayırabiliriz. Kurumsal sitelerde firmalar çok az maliyetle detaylı bir şekilde yazdıkları yürekerikler ile çok daha ziyade kesime ulaşırlar.
Blogger yetişmek yürekin. “Blogger” kısaca blog sahibi kimesne kelimesi son günlerde içtimai iletişim ortamı mutavassıtlığı ile yayıldığından çok popüler bir kavram evet. Bu kişiler ara sıra hayatlarını ara sıra ürün incelemelerini sayfalarında yayınlıyor ve acayip sayıda bir fanatik kitlesine malik olabiliyorlar. Bir çok bloggerın bu emeklerden erdemli reklam gelirleri elde ettikleri ortada.
Bunlar ehliyetli gelmediyse kent inşa etmek yürekin 10 niçin makalema da bir denetlemen derim.

website kurma

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir