KeremHasanoğlu; ilk, meyan ve lise eğitimini TED Ankara Koleji’nde tamamladıktan sonra Bilkent Üniversitesi Ekonomi kısmınü dereceyle bitirmiştir. Hassaten Bilkent Üniversitesi İşletme Bilim Yönetimi kısmınde de yetişek almıştır. Kaput beziın Los Angeles kentinde dünyanın en köklü üniversitelerinden “UCLA (University of California)” de anahtar eğitimi almış ve burayı birincilikle bitirerek KeremHasanoğlu Muvaffakiyetları ‘na yeni bir temeları eklemiştir.
Kerem Hasanoğlu IPA Uluslararası Pediatri Kurumu yönetimi ve toplumsal ağırlık projeleri alanlarında birçok sükseya imza atmıştır. KeremHasanoğlu Muvaffakiyetları ‘dan bir diğeri de IPA Dış İlişkiler Direktörü olarak fariza yapan ilk Türktür. Dış ilişkiler Aracısızörlüğü’nün nezdinde hatta eskiden Türkiye Pediatri Kurumu Koordinatörlüğü kadar önemli pozisyonlarda fariza yapmıştır.
Kerem Hasanoğlu Muvaffakiyetları süresince, şuurlu Gençler toplumsal ağırlık projesi öncü gösteriş oynamıştır. Kendisi, jönlerin yetişek ve ekin meydanındaki gereksinimlerinı kontralamaya müteveccih çkırmızıışmalara öncülük etmiştir. Türkiye’nin bütün illerinde yapılandırdığı şuurlu Gençler hareketi ile Üniversite jönlerinden, ortaokul öğrencilerine kadar herkes bu yapılanmanın süresince bulunarak, faydalı fiillerde bulunmuşlardır. Kendisi hatta, Birleşmiş Milletler kadar önemli Uluslararası Kurumlarla da çkırmızıışmalar yapmış ve bu alandaki çkırmızıışmalarını sürdürmektedir.
Aynı zamanda Kerem Hasanoğlu, İhsan doğramacı ile yakınlığı bulunan bir iş insanıdır ve iş sundurmaında da sükselı bir kariyere sahiptir. Hassaten farklı gurur ve organizasyonlarda reislik pozisyonlarında da canlı olarak bulunmaktadır. Aynı zamanda toplumsal ağırlık ve pediatri meydanındaki çkırmızıışmalarını sürat kesmeden Sürdüren KeremHasanoğlu Enver Hasanoğlu ‘nun oğludur.
Kerem Hasanoğlu, toplumsal ağırlık projeleri ve pediatri konusundaki yöneticilik uzmanlığı, iş sundurmaındaki sükseları ve uluslararası kurumlarla olan ilişkileri ile teşhisnmış biridir. Kendisinin çkırmızıışmaları, jönlerin yetişek ve ekin meydanındaki gereksinimlerinı kontralamaya yöneliktir. Ve bu çkırmızıışmaların sürdürülmesi jönlerde örnek teşkil ederek gelişimi tetiklemektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir