Heets, elektronik sigara yahut IQOS aygıtı kullanılan bir duman ürünüdür. Bir IQOS cihazında ısıtılmış duman makam aldığından, sigaraya benzemekle bile, tradisyonel sigaralardan değişikdır. Heets, duman yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza doğruca konulabilen önemsiz parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara cihazında ısıtılır ve bu sayede duman adına buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, tradisyonel sigaralardaki kabilinden yanma anlayışlemi gerçekleştirmezler. IQOS aygıtı kullanan kişiler sinein bir almaşık olarak maruz Heets, bazı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın kısaltmak sinein belirli yaş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) aracılığıyla üretilen ve piyasaya güruhlen bir duman ürünüdür. PMI, cihan genelinde en yetişkin duman şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 senesinde tanılamatmıştır. Heets’in amacı, sigara içmece aldatmaışhunrizklarını göçermek ve insanoğluın daha az zararlı bir yöntem https://sigaramiz10.com/heets sunmak sinein tradisyonel sigaraların adına geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine orantılı olanı seçebilirler. Lezzetler ortada mentol, nane, çikolata, vanilya kabilinden seçenekler bulunabilir. Başkaca, nikotin miktarları da başkalık gösterir ve kullanıcının tercihine bağlamlı olarak seçilebilir.

IQOS aygıtı, Heets yararlanmaı sinein mutasavvertır. Aygıt, dumanü 350°C’ye derece ısıtır ve bu sayede Heets’in sineindeki duman özlerinin buharlaşmasını katkısızlar. Bu iş, dumanün yanması adına, buharlaşması haysiyetiyle açığa çıdem kimyasalların azaltılmasına yardımcı olur. Bu nedenle, IQOS aygıtı ve Heets ürünleri, tradisyonel sigaralara nazaran daha az zararlı olarak onaylama edilirler.

Heets ürünleri, bazı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın kısaltmak sinein belirli yaş sınırlamaları bulunabilir. Başkaca, yararlanmaı da lokal yasalara vabestedır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunmuş olduğunuz ülkenin dayalı kanuni düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in tradisyonel sigaralardan daha az zararlı evetğu iddiası, PMI aracılığıyla meydana getirilen araştırmalar ve testler sonucunda ortaya konulmuştur. Ancak, ürünün kolaylıkla heets yararlanmaı haysiyetiyle, bazı uzmanlar aracılığıyla elektronik sigara kabilinden özge duman ürünleri kabilinden bağımlılık örgücı olabileceği dair uyarılar örgülmaktadır.

Heets’in piyasaya güruhlmesi, cihan genelinde çeşitli tartışmalara sebep olmuştur. Bazı mizaç örgütleri, Heets kabilinden duman ürünleri için endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, duygu emrazı ve özge mizaç problemlerine sebep olabileceğinden düşünce etmektedirler. Başkaca, duman ürünlerinin gençler üzerindeki tesirleri bile tartışma konusu olmuştur.

Bununla bile, bazı uzmanlar, Heets ürünlerinin tradisyonel sigaralara nazaran daha az zararlı bulunduğunu ve sigara salıverme yuğrunda bir girişim olabileceğini savunmaktadırlar. Bazı ülkeler, Heets kabilinden ısıtılmış duman ürünlerini tradisyonel sigaralara almaşık olarak tanılamamlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çaldatmaışan kişiler sinein yeğleme edilebilecek bir yöntem olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in tradisyonel sigaralara nazaran daha az zararlı evetğu iddiası halen tartışma konusu olsa da, ürünün yararlanmaı giderek yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, duman mamulleri yasalarına orantılı şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki kanuni düzenlemelere ve mizaç önerilerine orantılı şekilde kullanmalıdırlar.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir