Heets, elektronik sigara veya IQOS çeyizı kullanılan bir duman ürünüdür. Bir IQOS cihazında ısıtılmış duman iz almış olduğundan, sigaraya benzemekle baş başa, geleneksel sigaralardan değişikdır. Heets, duman yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza doğruca konulabilen ıvır zıvır parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara cihazında ısıtılır ve bu sayede kötü alegori buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, geleneksel sigaralardaki gibi yanma işlemi gerçekleştirmezler. IQOS çeyizı kullanan kişiler yürekin bir almaşık olarak sunulan Heets, temelı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın iletilmek yürekin makul evetş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) aracılığıyla üretilen ve piyasaya güruhlen bir duman ürünüdür. PMI, cihan genelinde en makro duman şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 yılında tanıtmıştır. Heets’in amacı, sigara içmece kırmızıışkanlıklarını takas etmek ve insanların daha az zararlı bir yöntem https://sigaramiz10.com/heets takdim etmek yürekin geleneksel sigaraların alegori geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine yarar olanı seçebilirler. Lezzetler ortada mentol, nane, çikolata, vanilya gibi seçenekler bulunabilir. Hassaten, nikotin miktarları da başkalık gösterir ve kullanıcının tercihine sargılı olarak seçilebilir.

IQOS çeyizı, Heets tasarrufı yürekin tasarlanmıştır. Takım, dumanü 350°C’ye denli ısıtır ve bu sayede Heets’in yürekindeki duman özlerinin buharlaşmasını sağlamlar. Bu iş, dumanün yanması alegori, buharlaşması yüz açığa çıkan kimyasalların azaltılmasına yardımcı olabilir. Bu nedenle, IQOS çeyizı ve Heets ürünleri, geleneksel sigaralara için daha az zararlı olarak ikrar edilirler.

Heets ürünleri, temelı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın iletilmek yürekin makul evetş sınırlamaları bulunabilir. Hassaten, tasarrufı da lokal yasalara kapalıdır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunduğunuz ülkenin alakalı legal düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in geleneksel sigaralardan daha az zararlı evetğu iddiası, PMI aracılığıyla yapılan araştırmalar ve testler sonucunda ortaya konulmuşdolaşma. Fakat, ürünün rahatlıkla heets tasarrufı yüz, temelı uzmanlar aracılığıyla elektronik sigara gibi sair duman ürünleri gibi tabilık kuruluşcı olabileceği konusunda ikazlar kuruluşlmaktadır.

Heets’in piyasaya güruhlmesi, cihan genelinde çeşitli tartışmalara niçin olmuşdolaşma. Bazı dirlik örgütleri, Heets gibi duman ürünleri üzerine endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, his emrazı ve sair dirlik sorunlarına niçin olabileceğinden telaş etmektedirler. Hassaten, duman ürünlerinin torlakler üzerindeki etkileri de münakaşa konusu olmuşdolaşma.

Bununla baş başa, temelı uzmanlar, Heets ürünlerinin geleneksel sigaralara için daha az zararlı bulunduğunu ve sigara bırakma yönünde bir adım olabileceğini savunmaktadırlar. Bazı ülkeler, Heets gibi ısıtılmış duman ürünlerini geleneksel sigaralara almaşık olarak tanımlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çkırmızıışan kişiler yürekin tercih edilebilecek bir yöntem olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in geleneksel sigaralara için daha az zararlı evetğu iddiası halen münakaşa konusu olsa da, ürünün tasarrufı derece derece yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, duman mamulleri yasalarına yarar şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki legal düzenlemelere ve dirlik önerilerine yarar şekilde kullanmalıdırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir