Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz astı evet da diz üstü giyilen çorapları markajcı elastik şerit ve bantlara verilen isimdir. önceden kişi iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Hasetmüzde çoğunlukla hatun iç giyim ürünü olarak üretilse de erkekler bağırsakin üretilen daha süssüz modelleri de mevcuttur. Tutarlı Çağ dönemlerinde Avrupalı erkekler çoraplarının zirya kaymasını engellemek bağırsakin elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde hatun vücudunda bacağın da bir şehvet aracı olduğu ayyaşfedildi. Ve bu kakımırdan sonra hanımlar tarafından da kullanılmaya mebdelandı. Ayrıca unutulmaya nedeniyle tutmuş bir batı geleneğine göre, düğünden sonra gelinin jartiyeri degaje ilave ile beya sunulur ve yeni evlilere maddi bindi sağlamlanırdı. Bir özge Avrupa geleneğinde ise, gelinin çbağırsakek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine hakikat fırlatması o dönemlerde jartiyer ile yan yana gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan torlakler cemiyet raksında çiftlere haremlik eylemek zorunda idi. 1960’lı yıllarda tablan birçok kişi dergisinde hatun vücudunu gösteren ışıkğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek üzere iç giyim ürünlerinden sonra jartiyer de zemin almaya mebdeladı ve günümüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle yan yana kullanılır hale geldi.

En çok tercih edilen rengi bir zaman de olduğu üzere beyazdır. Siyah ve pembe üzere renkleri de onaylama görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler kabil olduğu denli enikonu olmalı ki, dış kıyafetten belli olmaması ve giyen kişbol rahatsız etmemesi gerekir. Moda sektörü imdi jartiyeri yegâne modül olarak satmanın yanı sıra birçok ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, birçok üretici tarafından saten gecelik, külot-sütyen ekipı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçkakımı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak onaylama edilen ancak giderek liberalleşmeye hakikat revan seks oyuncaklarının satın alınmasıyla müntesip olarak tabu yıkıntıının sınırlarını tartışmak ve konuya duruluk sürüklemek bağırsakin zirdakileri okumanızda kâr var.

Seks oyuncağı olarak değerlendirilen ürünlerin bazıları kategorileri içre özellikleri açısından değişiklik gösterse de kök mebdelıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden destelamalılar
Fetiş ürünler veya BDSM
Fantezi giyim
Bütün seks oyuncakları yegâne başına veya bir partnerle her evetştan isim tarafından çok ammaçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar içre günümüzde ve cihan genelinde en çok satın alınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Birtakımlarına göre seks oyuncakları gayrisıhhi, utanç verici veya çevreye zararlı olarak görülebilirken bazılarına göre ihtiyaç, hayata nitelik ilhak etmek bağırsakin bir aracı olduğunu söyler.

Utanç, kendini dar hissetme duygusu veya mağazada yâr birileri ile maç tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı itici kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara yönelim bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop aksatalerinde bâtın olduğu bağırsakin satın alırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak veya ihlal etmekten tabiat kayran tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziksel mağazalarının olması önemlidir.

Utanç taşımak, tabularla hayatta olmak temelı seks oyuncağı aksatalerinde hüsranla hatimelanabilir. Ürünü genel ağ sitesindeki görseline göre görmek, işçiliklevselliği üzerine veri edinmeden satın görmek, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açmış olduğunızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-tecim siteleri ürünlerin ayrıntılı resimlerini, videolarını ve izahatını çok net yayınlamalı ve olumsuzluk yaratacak neticelerin önüne geçebilmek bağırsakin büyük çaba sarf etmelidirler. üste; imdi gelişen teknoloji ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, hatlan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları bağırsakin seks shoplardan alışbilgiş daha kolay ve ak olmaya mebdeladı.

Bir zaman seks oyuncağı kullananların sapkın olduğu, seks hayatında yaşanmış olan sorunların tartışılması, sayfaşulması utanç duygusunu zaitrdığı bağırsakin ihtiyaç olsada satın alımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki günümüzde bu düşüncelerin sakimlığına doyum getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan kolaylıkla alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanmış olan olumsuzluklar sıhhat sorunu olarak onaylama edilir, insanoğlu cinsellik ve sekste müsavi haklara sahiptir. öbür taraftan, muhafazakar kültürlerde; cinsellikteki farklı gereksinimler ahlaki bir sorundur, cinsiyete göre seksüel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, seksüel bol bolamat düzeyi daha düşüktür ve seks, cinsellik olarak onaylama edilmez.

Kadınlar, sex shop aksatalerin, fiziksel mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Kadınlar seksüel hayatlarını renklendirmek, hayatına kıvraklık ilhak etmek, daha bol bir orgazm hayatta olmak veya seksi iç çammaşırları ile cezbedici bir gövde sergilemek bağırsakin sex shoplardan alışbilgiş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde temelı yasalar doğrultusunda mağaza konumu, ürün tanıtımı, müşterilere erişimı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 evetş astı bireylerin sex shoplardan aksatai memnuiyet olup çevrimiçi sitelerin girizgâhinde bu uyarı kuruluşlmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziksel mağaza olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını vikaye etmek adı altında faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının teknoloji ile buluşmasından sonra büyük gelişmeler ve seksüel ikazların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler diyerek korktuğum hakikat olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanoğluı seks yaparken farklı ve heyecanlı seks evetşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile müntesip aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve ayrıca sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bizlere veremedikleri yegâne şey kaldı o da kalp. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz veya daha önce hiç evetşamadığınız seks yaşamınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile yan yana size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, işçilikleyişleri, sizin ayyaşfedemediğiniz noktalara erişimı ile vücudunuzun tabiat haritasını çıkarmakta enikonu çarpıcı ürünlerdir. Oyuncaklar ile ayyaşfettiğiniz noktalar veya hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları bilerek ve ona göre aksiyon ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi daha kesif seks yapmaya ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks yaşamınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi ayyaşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu işçilikin en kolay yolu. üste seks sırasında geçerli olmak çok önemli. Sakın komünikasyon kurmaktan ve sayfaşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks yaşamınızı en yüce seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks yaşamının ne denli rahatsız edici olduğunu. Ama aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, veya bir penis nedeniyleüğünün penisinizi sıkarken vahigörmek bağırsakin bağırsakinizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanmış olan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Seksüel haz ne yaparsanız kuruluşn seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Tek mânia teşhismadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı uyaran seks oyuncakları daha bol seks evetşantısının vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak bol bir seksin sonu zorluklalü bir orgazm ile hatimelanır. Kendinizi ve partnerinizi ayyaşfettikten sonra seks yaşamınızdaki sıklık ve her seferinde pozitif sonuç almış olduğunızda iyiki bu hatyı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir